Házi versenyek

Házi versenyek eredményei 2015/16. tanévben

 

6. évfolyam természetismeret 1.   Ostorics Borbála 6.a   2. Schmieder Sztella 6.a

                                                                  3. Kabai Csilla 6.a

5. évfolyam természetismeret 1. Lányi Martin 5.m 2.Martonyi Ákos 5.m 3. Szilágyi Marcell    5.m

6. évfolyamos matematika 1.Bíró Dávid 6.a Kozma Levente 6.m 2. Kabos Gábor 6.m

5. évfolyamos matematika 1.Abajkovics Dóra 5.a és Ostorics Márton 5.m

                                                 2. Lányi Martin 5.m és Bodnár Krisztina 5.m

5. évfolyamos hittan   1. Molnár Andrea 5.a 2. Tímár Anna 5.a 3. Lányi Martin 5.m

5. évfolyamos ének   1. Szombathelyi Gerda és Varga Eszter 5.a

4.évfolyam hittan 1. Győrffy Hanna 4.a 2. Weisz Petra 4.m 3.Kincses László 4.m

3.évfolyam 1. Duhonyik Patrik 3.m 2.Bíró Gergely 3.m

2. évfolyam 1.Kiss Barnabás 2.a 2.Nagy Berce lésHorváth Petra 2.m 3. Lányi Nikolász 2.m

4. évfolyam matematika   1.Balogh Dorka 4.m 2. Fischer Anna 4.a 3. Varga Virág 4.m

3. évfolyam 1. Duhonyik Patrik 3.m 2.Vigh Botond 3.m 3.Lajos Hanna Gabriella 3.m

2. évfolyam   1.Gondos Árpád 2.m 2. Kiss Barnabás 2.a és Tüttő Soma 2.m

4. évfolyam nyelvtan   1. Hegedűs Kata 4.m 2.Balogh Dorka 4.m 3. Kató Kíra 4.a

3. évfolyam 1. Nagy Máté 3.m 2. Popovics Léna 3.a 3. Bíró Gergely 3.m

2. évfolyam 1.Szalai Nóra 2.a Lovas Rozina 2.a 3.Rác Kolos Örs 2.m

4. évfolyam angol   1.Takó Antónia 4.a 2. Fischer Anna 4.a 3. Debreczeni Kiara és Conklin Vivien 4.a

4. évfolyam szépolvasás 1.Hegedűs Kata 4.m 2. Szécsi Zoltán 4.a 3. Balogh Dorka és Sánta Balázs 4.m

3.évfolyam  1. Veres Dorka 3.m 2.Lajos Hanna gabriella 3.m 3. Ritter Alexandra 3.a

2.évfolyam   1. Molnár Zsombor 2.a 2.Lovas Rozina 2.a 3.Király Zsombor és Tagyi Gábor2.m

4. évfolyamos ének 1.Borbély Hanna, Hegedűs Kata,Tornyos Veronika, Sánta Balázs, Weisz Petra 4.m 2. Abajkovics Petra, Babcsányi Panna, Győrffy Hanna, Takó Antónia 4.a 3. Conklin Vivien, Fischer Anna Szentiványi Anna 4.a különdíj Kozma Boróka 4.m

3. évfolyam 1.Conklin Tim, Conklin Tom, Szalay Márk 3.a 2. Bodnár Veronika, Lajos Hanna Gabriella 3.m 3. Popovics Léna,Turiák Imola Boróka 3.a

2. évfolyam 1. Albitz Nikolett 2.m 2.Janovszki Zoé, Lovas Rozina, Nagy Lili, Tagyi Blanka 2.a     3.Fodor Berta,Csuka Barnabás, Tüttő Soma 2.m

1. évfolyam 1. Batka Vivien, Gaál Eszter, Rozgonyi Márta 1.a     2. Horváth-Dobrókai Vilmos, Németh Fanni, Rokolya Szonja 1.a 3. Bencze Anna Borbála, Bodnár Bernadett, Horváth Anna, Kovács Kíra, Sonnleitner Dóra, Szegner Vanda, Takács Szellő, Várnagyi Réka 1.m

 

 Házi versenyek eredményei 2013/2014

Szépolvasás

2. osztály

3. osztály

4. osztály

1. Fogarasi Félix 2.a

2. Győrffy Hanna   2.a

3. Fábián János 2.m

1. Molnár Andrea 3.a

2. Fülöp Janka 3.m

3. Abajkovics Dóra 3.a

1. Fábián Emma 4.m

2. Koczuba Máté 4.a

3. Kabai Csilla 4.a

 

Helyesírás

2. osztály

3. osztály

4. osztály

1. Hegedűs Kata 2.m

2. Balogh Dorka 2.m

3. Fogarasi Félix 2.a

1. Molnár Andrea 3.a

2. Bodnár Krisztina 3.m

3. Vass Norbert 3.a

1. Griger Hanna 4.m

2. Horváth Lóránt 4.a

3. Takács Dorina 4.m

 

Matematika

2. osztály

3. osztály

4. osztály

1. Sánta Balázs 2.m

2. Kincses László 2.m

3. Fischer Anna 2.a

 

5. osztály

1. Sike András 5.a

2. Seből Lili 5.a

3. Homola Roland 5.m

1. Vass Norbert 3.a

2. Ostorics Márton 3.m

3. Bakondi Réka 3.m

 

6. osztály

1. Ostorics Miklós 6.a

2. Schmieder Nándor 6.a

3. Sike Anna 6.m

1. Griger Hanna 4.m

2. Radich Mirkó 4.m

3. Bíró Dávid 4.a

 

Hittan

2. osztály

3. osztály

4. osztály

1. Hegedűs Kata 2.m

   és Furák Dénes 2.m

2. Varga Virág 2.m

   és Takó Antónia 2.a

3. Kincses László 2.m

   Balogh Dorka 2.m

   és Sánta Balázs 2.m

1. Ostorics Márton 3.m

2. Abajkovics Dóra 3.a

3. Toldi Virág 3.a

1. Schmieder Sztella 4.a

2. Ostorics Borbála 4.a

3. Farkas Csaba 4.a

 

Rajzverseny

1. osztály

1. Toldi Gréta 1.a

2. Ritter Alexandra 1.a és Bodnár Veronika 1.m

3. Baján Gréta 1.a

2. osztály

1. Szentiványi Anna 2.a és Tornyos Veronika 2.m

2. Zsigmond Emese 2.m és Conklin Vivian Anna 2.a

3. Borbély Hanna 2.m és Griger Fanni 2.m

3. osztály

1. Varga Eszter 3.a és Pikor Ottó 3.a

2. Ignácz Eszter 3.m és Szecsvai Gábor 3.a

3. Vass Norbert 3.a és Kondor Evelin 3.m

4. osztály

1. Griger Hanna 4.m és Érsek Tina 4.a

2. Feka Bernadett 4.m és Ostorics Borbála 4.a

3. Schmieder Sztella 4.a és Hajdú Bettina 4.m

Különdíj: Fábián Botond 4.m

 

Angol

4. a osztály tagozat

1. Incze Jenő

2. Schmieder Sztella

3. Érsek Tina

 

Házi versenyek

2012/2013.
Házi versenyek eredményei
Matematika

2.o.: I. Ostorics Márton Gyula
II. Vass Norbert
III. Molnár Andrea

3.o.: I. Fogaras Gergő
II. Bíró Dávid
III. Griger Hanna
Schmieder Sztella

4.o.: I. Sebők Lili
II. Sike András
III. Szakács Ildikó Lilla

5.o.: I. Sike Anna 5.m
II. Hegymegi Anita 5a.
III. Schmieder Nándor 5a.

6.o.: I. Erdei Nikolett 6a.
II. Kiss Bianka 6m.

Helyesírás

2.o.: I. Bodnár Krisztina
II. Molnár Andrea
III. Vass Norbert

3.o.: I. Horváth Lóránt
II. Hajdú Bettina
III. Griger Hanna

4.o.: I. Sike András
II. Altsach Kira
III. Orbán Réka

Szépolvasás

2.o.: I. Molnár Andrea
II. Ostorics Márton
III. Vas Norbert, Fülöp Janka

3.o.: I. Kabai Csilla 3a.
II. Fábián Emma 3m.
III. Feka Bernadett 3m.

4.o.: I. Kovács Balázs 4m.
II. Sebők Lili 4a.
III. Orbán Réka 4a.

Hittan

1.o.: I. Sánta Balázs
II. Debreczeni Kiara
III. Fábián János

2.o.: I. Ostorics Márton
II. Fülöp Janka
III. Botka Lili

3.o.: I. Fábián Emma
II. Kicsi Dóra
III. Balázs Hanga Bársonyka

4.o.: I. Sebők Lili
II. Szakács István
III. Talabér Andrea

Angol

4a. tagozatos: I. Orbán Réka
II. Szakács István, Hanzik Bence
III. Sebők Lili

5m. nem tagozatos: I. Hoffer Júlia
II. Bíró Viktor, Andorkó Nelli
III. Kalauz Kristóf

5a.: I. Schmeider Nándor
II. Hegymegi Anita
III. Stefanovics Boglárka

Házi versenyek eredményei 1-6. évfolyam 2011. november

Matematika

2. évfolyam
1. helyezett: Bogáth Laura 2.a
2. helyezett: Schmieder Sztella 2.a
3. helyezett: Horváth Lóránt 2.a

3. évfolyam
1. helyezett: Sike András 3.a
2. helyezett: Sebők Lili 3.a

4. évfolyam
1. helyezett: Sike Anna 4.m
2. helyezett: Kegyes-Brassai Eszter Kinga 4.m
3. helyezett: Hegymegi Anita 4.a

5. évfolyam
1. helyezett: Kerényi Dávid 5.a
2. helyezett: Erdei Nikolett 5.a
3. helyezett: Simon Hunor Etele 5.a

6. évfolyam
1. helyezett: Lázár Odett 6.a
2. helyezett: Abdulrahman Yousef Hassan Moheb 6.m
3. helyezett: Boros Eszter 6.a

Szépolvasó
2. évfolyam
1. helyezett: Koczuba Máté 2.a
2. helyezett: Horváth Lóránt 2.a
3. helyezett: Stefanovics Alex 2.m

3. évfolyam
1. helyezett: Orbán Réka 3.a
2. helyezett: Sebők Lili 3.a
3. helyezett: Altsach Kíra Niké 3.m

4. évfolyam
1. helyezett: Sike Anna 4.m
2. helyezett: Stefanovics Boglárka 4.a
3. helyezett: Schmieder Nándor 4.a
Hegymegi Anita 4.a

Helyesírás
2. évfolyam
1. helyezett: Takács Dorina 2.m
2. helyezett: Kicsi Dóra 2.a
3. helyezett: Fábián Emma 2.m

3. évfolyam
1. helyezett: Altsach Kíra 3.m
2. helyezett: Szakács Ildikó Lilla 3.m
3. helyezett: Sike András 3.a
Szakács István Márton 3.a

4. évfolyam
1. helyezett: Sike Anna 4.m
2. helyezett: Stefanovics Boglárka 4.a
3. helyezett: Hegymegi Anita 4.a

5. évfolyam
1. helyezett: Taska Zsófia 5.m
2. helyezett: Jónás Evelin 5.m

6. évfolyam
1. helyezett: Hegymegi László 6.a
2. helyezett: Deczky Beatrix 6.a
3. helyezett: Kocsis Henriett 6.a

Vers-és prózamondó:
1.évfolyam
1. helyezett: Molnár Andrea 1.a
2. helyezett: Földvári Réka 1.a
3. helyezett: Ignácz Eszter 1.m

2.évfolyam
1. helyezett: Farkas Csaba 2.a
2. helyezett: Fábián Emma 2.m
3. helyezett: Fodor Krisztina 2.a
Takács Dorina 2.m

3.évfolyam
1. helyezett: Szakács Ildikó Lilla 3.m
2. helyezett: Orbán Réka 3.a
3. helyezett: Szakács István Márton 3.a

4.évfolyam
1. helyezett: Greksza Dominik 4.a
2. helyezett: Sike Anna 4.m
3. helyezett: Balogh Patrícia 4.m

Hittan
1.évfolyam
1. helyezett: Fülöp Janka 1.m
2. helyezett: Pikor Ottó 1.a
3. helyezett: Botka Lili 1.a
Toldi Virág 1.a

2.évfolyam
1. helyezett: Szilvási Norbert 2.a
2. helyezett: Farkas Csaba 2.a
3. helyezett: Fábián Emma 2.m

3.évfolyam
1. helyezett: Sebők Lili 3.a
2. helyezett: Sike András 3.a
3. helyezett: Orbán Réka 3.a
Szakács István Márton 3.a

4.évfolyam
1. helyezett: Ostorics Miklós Lázár 4.a
2. helyezett: Vallejos Hanga 4.m
3. helyezett: Schmieder Nándor 4.a

Ének-zene
1. helyezett: Talabér Anna 4.m
2. helyezett: Vallejos Hanga 4.m
3. helyezett: Hoffer Júlia 4.m
Feka Bernadett 2.m
Hajdú Bettina 2.m

Rajz
1.évfolyam
1. helyezett: Pikor Ottó 1.a
2. helyezett: Varga Eszter 1.a
3. helyezett: Boros Bence 1.a

2.évfolyam
1. helyezett: Balázs Hanga 2.m
2. helyezett: Puskás Vera 2.a
3. helyezett: Schmieder Sztella 2.a

3.évfolyam
1. helyezett: Sebők Lili 3.a
2. helyezett: Tímár Kincső 3.a
3. helyezett: Sferra Evelin 3.m
Altsach Kíra 3.m

4.évfolyam
1. helyezett: Talabér Anna 4.m
2. helyezett: Baján Polla 4.a
3. helyezett: Soltész Eszter 4.a

Angol (nem tagozatos)
5. évfolyam
1. helyezett: Lusták Maja 5.m
2. helyezett: Kovács Zsófia 5.m
3. helyezett: Gulyás Erik 5.m

6. évfolyam
1. helyezett: Kőrösi Erik 6.m
2. helyezett: Bíró Evelin 6.m

Angol (tagozatos)
4. évfolyam
1. helyezett: Soltész Tünde 4.a
2. helyezett: Schmieder Nándor 4.a
3. helyezett: Stefanovics Boglárka 4.a
6. évfolyam
1. helyezett: Deczky Beatrix 6.a
2. helyezett: Boross Eszter 6.a
3. helyezett: Kocsis Henriett 6.a
Érsek Lilla 6.a

Könyvtárhasználat
4. évfolyam
1. helyezett: Soltész Tünde 4.a
Hegymegi Anita 4.a
2. helyezett: Soltész Eszter 4.a
Bartók Zsófia 4.m
3. helyezett: Sike Anna 4.m
Szilvási Nikolett 4.m

Dicséretben részesült:Talabér Anna 4.m
Kalauz Kristóf 4.m

A helyezetteknek gratulálunk!

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium