Versenyeredmények

2015/2016

 

Tornyos Benedek 1.m

Első helyen végzett U8-as jégkorong csapatunk a maribori nemzetközi tornán

Veretlenül nyerte meg csapatunk a maribori tornát!

Hét mérkőzésből hét győzelemmel zárta U8-as jégkorong csapatunk a hétvégén Mariborban megrendezett Nemzetközi Tornát.

 

 

4. helyezést ért el csapatunk az „Amiről az Alapítólevél mesél…” című többfordulós verseny döntőjében. A vetélkedő témája Újpest alapítása volt.

 

 

Was Albert országos versenyen Törökszentmiklóson, a 105 indulóból:

            1.hely: Babcsányi Panna 4.a

4. hely: Kozma Ferenc 8.m

6. hely: Kovács Balázs Olivér 7.m

11. hely: Virág Hortenzia 5.m

17. hely: Ficzere Noémi 3.a

Iskola díj: kerámia alma (minden iskola kapott)

 

 

A 2015-ös Országos On-lion angol levelezős versenyen 1483 induló közül Sebők Lili (7.a) a 12. és Arany-Tóth Tamara (8.a) a 20. helyezést érte el.

 

 

 

 

Kohári Tamás 7.a

GKK Reménység Körverseny Budapest Bajnokság

Kardvívás V. hely

 

 

Thuri - Nagy Dominik 7.a

A Europe TC Budapesten megrendezésre került teniszversenyén egyéniben és párosban is
II. helyezést ért el.

 

 

 Király Nándor 7.a

Országos III. helyezést ért  el az Egerben, Debrecenben és Jászberényben megrendezett teniszversenyeken.

 

2014/2015

 

 Iskolánk tanulói az országos levelezős honismereti versenyen laptopot nyertek.

 Ács Emília 2.a, Sebők Lili 6.a, Kovács Balázs 6.m, Kovács Lilien 6.m, Bakondi Petra 6.m, Nyikon Zoltán 6.a, Szombathelyi Gerda 4.a, Abajkovics Dóra 4.a, Tönkő Réka 4.a.

 

 

 

 

 

Felkészítő pedagógus: Ácsné Csárdi Regina

 Felkeszítő pedagógus: Géczyné Miklóssy Katalin

 Felkészítő pedagógus: Géczyné Miklóssy katalin

 Felkészítő pedagógus: Géczyné Miklóssy Katalin

 

Felkészítő pedagógus: Ácsné Csárdi Regina

Felkészítő pedagógus: Braun-Papp Katalin

Felkészítő pedagógus: Braun-Papp Katalin

Felkészítő pedagógus: Takács Rita

Felkészítő pedagógus: Takács Rita

 

Felkészítő pedagógus: Takács Rita

 

Felkészítő pedagógus: Takács Rita

 

 Felkészítő pedagógus: Takács Judit

 

Felkészítő pedagógus: Takács Judit

Felkészítő pedagógus: Embersics Éva

 

 Felkészítő pedagógus: Császári Csilla

 

Felkészítő pedagógus: Császári Csilla

Felkészítő pedagógus: Takács Judit

 

 Felkészítő pedagógus: Csoportné Fekésházy Márta

Felkészítő pedagógus: Császári Csilla

 Felkészítő pedagógus: Császári Csilla

 

 

 Fekészítő pedagógus: Embersics Éva

 

Felkészítő pedagógus: Ácsné Csárdi Regina

 

 

 

 Porpaczy Claudio az ÚJPESTI DIÁKOLIMPIÁN a III. korcsoportos fiú sakkversenyen
I. helyezést ért el.

 

 

Országos Református Zsoltáréneklő Verseny  

 Felkészítő:

 

 
II. korcsoportban Ostorics Márton 3.m Ezüst minősítés Zakarné Szarka Zsuzsanna
Ki tud több zsoltárt kategóriában Gríger Hanna 4.m Első helyezett Zakarné Szarka Zsuzsanna
V. korcsoportban Vallejos Hanga 6.m Második helyezett Géczyné Miklóssy Katalin
VI. korcsoportban Kalmár Zsuzsanna 7.m Ezüst minősítés Géczyné Miklóssy Katalin
IV. korcsoportban Tamás Zsófia 5.a Bronz minősítés Géczyné Miklóssy Katalin
I. korcsoportban Zsigmond Emese 2.m Bronz minősítés Zakarné Szarka Zsuzsanna
I. korcsoportban Hegedűs Kata 2.m Bronz minősítés Zakarné Szarka Zsuzsanna
I. korcsoportban Borbély Hanna 2.m Bronz minősítés Zakarné Szarka Zsuzsanna
III. korcsoportban László Angelika 4.m Bronz minősítés Zakarné Szarka Zsuzsanna
 
WEÖRES SÁNDOR KERÜLETI VERSMONDÓ VERSENY

Farkas Csaba 4.a osztályos tanuló III. hely                      Felkészítő: Braun-Papp Katalin
Halmi Alexandra 3.m osztályos tanuló IV.hely               Felkészítő: Takács Rita
Gerai Imre 2.m osztályos tanuló V.hely                             Felkészítő: Takács Judit

 

Tiszakécskei Országos Mesemondó, Meseíró és Szépíró Verseny
       Felkészítő:
Meseírás: Fülöp janka 3.a Arany fokozat Takács Rita
  Kovács Balázs 5.m Bronz fokozat Ácsné Csárdi Regina
  Bartók Zsófia 6.m Bronz fokozat Ácsné Csárdi Regina
Szépírás: Radich Gerbera 3.m Arany fokozat Takács Rita

Az Újpesti Kulturális Központ által meghirdetett "Őszi Kaleidoszkóp" című rajzpályázaton
iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

Bíró Dávid és Szilvási Norbert 4. a - I. helyezett egyéb kategóriában

Érsek Tina és Kicsi Dóra 4.a - II. helyezett grafika kategóriában

Ostorics Borbála és Schmieder Sztella 4.a - Különdíjas egyéb kategóriában

Felkészítő: Braun-Papp Katalin



 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
A kerületi angol versenyen
I. csapat I. helyezés
Tagok: Nagy Bálint, Medgyesi Fruzsina,Nemes Melinda


 

 
 
II. csapat: bronz fokozat
Tagok:Tamás Áron, Kocsis Henriett, Kabai Dániel
 
Felkészítő tanárok: Sajó Melinda, Molnár Noémi, Heidler Istvánné



 
ParéParéjjPp
Paréj Gábor 6. m osztályos tanuló a több fordulós Bendegúz Történelem levelezős verseny
első félévi fordulóiban megszerzett pontjai alapján arany fokozatot kapott.
 

Felkészítő tanára: Nagy Krisztina

 


 

A Szent László komplex történelmi vetélkedő 2013-as versenyének kerületi fordulóján a legjobb iskolai eredményt elérő három fős csapat vett részt.

A 6. a osztályosokból álló, Simon Hunor Etele, Hanzik Donát, Csillag Hunor összeállítású csapat a kerületi fordulón a

7. helyen végzett.

 

Felkészítő tanára: Nagy Krisztina
 


Helen Doron-angol verseny
Nemes Melinda 7.a III. helyezés
 
Felkészítő tanára: Molnár Noémi
 
Március 26-án a Színházi világnap alkalmából megrendezett kerületi színháztörténeti vetélkedőn
iskolánk egyik csapata II. helyezést ért el:
 
 
Lakatos Brigitta, Ördög Paula, Mátrai Zsuzsanna, Borsy Bernadett 12.a. osztályos tanulók.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
IV. helyezés:Bajerle Ákos, Csendom Veronika,Virág Brigitta,Nagy Andrea
VI. helyezés: Németh Kata,Schneider Regina, Revjakin András, Tóth Bence
 
Felkészítők: Turcsányiné Halmai Anikó, Madarász Levente, Perjésné Vasvári Beatrix.
 

A Mária Rádió által szervezett I. Kárpát-medencei versmondó verseny országos gáláján Nagy Petra 13.a. osztályos tanuló képviselte iskolánkat.
Az országos döntőt - teljes időtartamában rögzítette a Duna Televízió és a Mária Rádió.
A találkozóról készült anyagot folyamatosan, részleteiben mutatja be az MTVA, a Mária Rádió, és a Duna TV.
A verseny összefoglalója letölthető innen.
 
 
 
 

 
 
 
 
Felkészítő: Perjésné Vasvári Beatrix
 
 
 
 
A HAKME (Hálózat a Kultúráért és Művészetért Egyesület) Budapesti Népdaléneklő Versenyén a harmadik korcsoportban
mindhárom fordulón kimagasló teljesítménnyel a versenyt megnyerte és megosztott első díjat nyert:
 
Vallejos Hanga és Talabér Anna 5.m. osztályos tanulók

A negyedik korcsoportban második lett:
Márkus Evelin (7.m.)
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Felkészítő tanáruk: Géczyné Miklóssy Katalin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A kerületi angol csapatversenyen:
                                II. helyezett lett: Schmieder Nándor 5.a
                                                         Hegymegi Anita 5.a
                                                         Stefanovics Boglárka 5.a
                               
                                III. helyezést ért el: Erdei Nikolett 6.a
                                                              Simon Hunor 6.a
                                                              Hanzik Donát 6.a
Felkészítő tanár: Szőke Anikó                                                       
                                                                      
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Felkészítő tanár: Sajó Melinda
 
 
 
Az Országos Bibliaismereti Versenyen két csapatunk is indult.
                   
                  III. helyezést értek el:

                  Ambrus Máté 13.a
                  Revjakin András 13.a
                  Darnel Dominik 13.a

         

                  IX. helyezést értek el:
                  Győrödi Dániel 11.a
                  Kelemen Áron 10.a
                  Német Dániel 10.a

Felkészítő: Csoportné Fekésházy Márta-hitoktató
 
A kerületi versmondó versenyen
                  arany fokozatot ért el: Farkas Csaba 3.a
                  ezüst fokozatot ért el: Tornyos Veronika 1.m
 
 
 
Felkészítő tanárok: Braun-Papp Kata, Takács Judit
 
 
 
A kerületi természetismeret versenyen
                 II. helyezett lett: Hanzik Donát 6.a
 
 
 
Felkészítő tanár: Pintér Dániel
 
 
 

A Bod Péter Könyv- és Könyvtárhasználati Verseny újpesti selejtezőjén

                  I. helyezett Kurucz Eszter 8.a
                  V. helyezett Nagy Bálint 8.a.

 

 

Kurucz Eszter továbbjutott a fővárosi fordulóra.

 


 

Az Újpesti helytörténeti vetélkedőn csapatunk megosztott IV. helyezést ért el.

 

 

Csapattagok: Akerl Klaudia, Győrödi Dániel, Juhász Ágota, Kiss Bálint, Ungi Tünde (11. a).

 

 
Felkészítő tanár: Molnár Gabriella
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Nagy Petra 13.a osztályos tanuló a Mária Rádió által szervezett 
I. Kárpát-medencei versmondó versenyen továbbjutott az országos döntőbe.
 
 
 

 

A kerületi énekversenyen arany fokozatú minősítést kapott csoportban:

Griger Hanna

Feka Bernabett

László Angelika 3.m osztályos tanulók

 

 

 

bronz fokozatú minősítést szerzett:

Altsach Kira Niké   4.m

Sebők Lili               4.a

Szakács Ildikó Lilla 4.m

 

Egyéni versenyzőink a következő eredményeket érték el:

László Angelika 3. m ezüst fokozat

Tamás Zsófia     4. m bronz fokozat

 

 

 

Gratulálunk Zakarné Szarka Zsuzsannának a sikeres felkészítéshez!

 

A Karácsony Sándor országos zsoltáréneklő versenyen

 

 

 

Arany minősítést kapott: Szigethy Levente 8.m

                                         Valleyos Hanga   5.m 

 

 

Ezüst minősítést kapott: Ignácz Eszter  2.m    

                                         Lusták Maja    6.m

 

Bronz minősítést kapott: Ostorics Márton  2.m

                                         Ostorics Borbála 3.a 

                                         Nagy Kincső       7.m

                                         Szakács Ildikó Lilla 4.m osztályos tanuló

 

 

 

Gratulálunk a szép eredményekhez a felkészítő pedagógusoknak

 

Géczyné Miklóssy Katalinnak és Zakarné Szarka Zsuzsannának!

 

A 2012. október 27-én  a Magyarországi Református Egyház általános iskolái részére megrendezett
országos tanulmányi versenyen


                     matematikából: Sike Anna 5. m osztályos tanuló VII. helyezését ért el.
Felkészítő tanára: Császári Csilla

 

                     angol nyelvi csoportversenyen: Mikolai Brigitta és Nagy Bálint IX. helyezést értek el.

Felkészítő tanára: Sajó Melinda

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium