Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!
Iskolánkban 2020. 11.11-től (szerda reggeltől) digitális tanrend kerül bevezetésre a 9-12. évfolyamokon.
A bejegyzés folyamatosan frissül!
Áldás, békesség!

Kapcsolat
AKTUÁLIS
- Az Év pedagógusa 2025/2026 tanévben általános iskola kategóriában: Sántáné Bartha Mónika
- 2026 . május havi program
- 2026. április havi program
- Ajánlattételi felhívás iskolagyümölcs- és iskolazöldség beszerzéséhez
- Március 15. megemlékezés
- 2026. március havi program
- Pillanatképek a szombati tanítási napról
- Pillanatképek az október 23-ai megemlékezésről
- Iskolakert
- Jane Goodall emlékére

